- Anasayfa
- Duyurular
- Oda Faaliyetleri
Oda Faaliyetleri
-
Değerli Meslektaşlarımız, 30 Haziran 2024 Pazar günü Günübirlik Aladağ Gezisi gerçekleşecektir. Doç. Dr. Serpil DEMİRCİ KAYIRAN (Ç.Ü. Eczacılık Fakültesi Farmasotik Botanik) eşliğinde Meydan Yaylası, Bığbığ ...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Güney Ecza Kooperatifi tarafından Odamızda Eczane Ekip Yönetimi süreçlerini içeren; • Eczanede işe alım sürecinin yönetimi • Ekip yönetimi ve liderlik • Ekip motivasyonu •...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Abdi İbrahim ve Odamız eğitim komisyonu tarafından düzenlenen “Eczanede Cinsel Sağlık Kategori Eğitimi” konulu eğitim Dr. Zeynep Nur KARAGÖZ KALKAN ve Simruy YILMAZ tarafından HiltonSa’da gerçe...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Kolaysoft tarafından EczacıPos İle Yazarkasa entegrasyonu ile ilgili satış, ödeme ve e-belge işlemlerinin tek cihazda toplanmasını içeren EczacıPos konulu seminer Odamızda Kolaysoft Teknoloji Satış Yöneticisi Der...
-
Değerli Meslektaşlarımız, 14 Mayıs Eczacılık Bayramı etkinlikleri kapsamında Odamızın düzenlediği Tenis, Basketbol ve Tavla turnuvasına katılmak isteyen meslektaşlarımızın 8 Mayıs 2024 Çarşamba gününe kadar Odamız telef...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Odamız eğitim komisyonu tarafından düzenlenen "HPV VE HPV'NİN TOPLUM ÜZERİNDEKİ ETKİSİ" konulu eğitim Odamızda gerçekleşecektir. Katılım için Odamız 0322 458 70 77 telefonundan dahili 11...
-
Değerli meslektaşlar. Başkanlığını meslektaşımız Ecz. Aydın ÖNEN’in yaptığı Adana Alliance Française Kültür Derneği tarafından düzenlenen “Frankofon Film Festivali” etkinliğinetüm meslektaşlarımız ...
-
Değerli meslektaşlar, Adana Eczacı Odası Sosyal Faaliyetler Komisyonu tarafından 6 Mart 2024 Çarşamba günü saat 20:00’de Optimum AVM’de düzenlenecek olan Bowling turnuvasına katılmak isteyen meslektaşlarımızın 05 Mart...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Ç.Ü.İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turgut Çürük tarafından verilecek olan "Enflasyonist Ortamda Nakit ve Stok Yönetimi" adlı eği...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Sosyal Faaliyet Komisyonumuzun düzenlemiş olduğu 11 Şubat 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan Günübirlik Osmaniye Gezisine davetlisiniz. Katılım 50 kişi ile sınırlı olup kişi başı 300,00 TL...
-
Değerli meslektaşlarımız, Asrın felaketi 6 Şubat 2023 depreminin birinci yıl dönümünde, edinilen tecrübeleri tartışıp bundan faydalanılarak bir sonuca ulaşmak amacıyla 27 Ocak 2024 Cumartesi günü 10.00-16.00 arası Od...
-
Değerli meslektaşlarımız, 17 Ocak 2024 Çarşamba günü Güney Ecza Kooperatifinin Aidiyet hizmetlerini aktaracağı toplantısı Odamızda gerçekleşecektir. Meslektaşlarımız davetlidir. Tarih: 17 Ocak 2024 Çarşamba Saat: 12...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Eczacı Dergisi tarafından 13’sü verilecek Altın Havan İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri’nde bu sene 6 Şubat tarihinde ülkeyi sarsan depremler ve büyük afet dolayıs...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Odamız tarafından düzenlenen “Yılbaşı Mum Atölyesi” etkinliğine katılmak isteyen meslektaşlarımızın Odamız 0322 458 70 77 telefonundan dahili 114’e isim bildirmesi gerekmektedir. Katıl...
-
Değerli Meslektaşlarımız, Odamız eğitim komisyonu tarafından düzenlenen “Eczacı Bakışıyla Sedef ve Egzama’da Çözüm Odaklı Yaklaşım” isimli söyleşi Ecz. Hasan Tahsin ARSLAN’ın katılımıyla Adana Eczacı ...
DUYURULAR
- Başkandan (153)
- Güncel Haberler (127)
- Oda Haberleri (3853)
- Teb'den Gelen Haberler (4714)
- Güncel Toplantı ve Etkinlikler (45)
- İlaç Geri Çekme (99)
- Majistral (4)
- Sağlık Uygulama Tebliği (1)
- Sgk'dan Gelen Haberler (305)
- Anlaşmalı Kurumlar (46)
- Fiyatı Değişecek İlaçlar (38)
- SGK İtiraz Komisyonu Raporları (113)
- Eczacılık Bayramı (6)
- Sağlık Müdürlüğünden Gelen (166)
- Oda Faaliyetleri (113)
- Üyelere Duyurular (380)
EN ÇOK OKUNANLAR
-
- 10292 Okuma
- 25.03.2020
-
- 7744 Okuma
- 30.09.2020
-
- 4410 Okuma
- 18.10.2016
-
- 3934 Okuma
- 02.05.2017
-
- 3905 Okuma
- 27.03.2017